Kemi diçka të re nga Adelina - Gazeta Express
string(28) "kemi-dicka-te-re-nga-adelina"

Muzike

Gazeta Express

13/10/2022 21:34

Kemi diçka të re nga Adelina

Muzike

Gazeta Express

13/10/2022 21:34

Këngëtarja Adelina Berisha do të jetë aktive edhe këtë vjeshtë

Ajo ishte aktive me këngën e saj më të fundit “Me kadal” bashkë me Sabianin, e cila ishte një hit veror.

Lexo Edhe:

Tani Adelina ka shkruar se ajo do të lansojë një këngë të re nesër.

Këtë paralajmërim ajo e ka bërë në story të Instagramit ku edhe ka treguar titullin e këngës, që është “Harrom” si dhe ka postuar një varg të këngës. /GazetaExpress/