Kejvina si çika e James Bond - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/11/2021 23:27

Kejvina si çika e James Bond

Yjet

Gazeta Express

22/11/2021 23:27

Kejvina Kthella ka treguar asetet e saj sonte

Bukuroshja shqiptare është paraqitur në veshje sportive ngjyrë kafe.

Lexo Edhe:

Bukuroshja është në Milan të Italisë dhe si duket atje është e angazhuar në modelim.

Por, në njërën gjatë fotografive, Kejvina ka bërë fotot si revole, duke bërë një pozë që i ngjason aktorëve që luajnë në filmin e James Bond.

Kejvina, përndryshe nuk ka qenë shumë aktive kohëve të fundit, përpos që herë pas here ka postuar foto nga qytetet italiane. /GazetaExpress/