Kaq provokative nuk e keni parë Lotinën, tregon gjoksin e shtrirë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

04/06/2021 23:20

Kaq provokative nuk e keni parë Lotinën, tregon gjoksin e shtrirë

Yjet

Gazeta Express

04/06/2021 23:20

Vajza e Lutfi Hazirit, nënkryetarit të LDK dhe kryetarit të Gjilanit, Lotina ka treguar asetet sot

Lotina është njëra prej atyre vajzave të Instagramit që është e njohur për paraqitjet e saj provokative.

Kështu ka vepruar ajo edhe sot ku ka treguar gjoksin e saj fantastike derisa është e shtrirë në shtratë.

Fansat si zakonisht e kanë lavdëruar atë me komente të ndryshme. /GazetaExpress/