Jason Momoa dhe Eiza Gonzalez ndahen pas disa muajsh lidhje - Gazeta Express
string(59) "jason-momoa-dhe-eiza-gonzalez-ndahen-pas-disa-muajsh-lidhje"

Yjet

Gazeta Express

14/06/2022 20:49

Jason Momoa dhe Eiza Gonzalez ndahen pas disa muajsh lidhje

Yjet

Gazeta Express

14/06/2022 20:49

“Ata janë në faza të ndryshme të jetës”, kështu është thënë pasi që Jason Momoa dhe Eiza Gonzalez i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Jason Momoa dhe Eiza Gonzalez janë ndarë pa e filluar mirë lidhjen e tyre.

Lexo Edhe:

Një faktor kryesor që thuhet se ka ndikuar në ndarjen e tyre është se ylli i Aquaman (42) dhe aktorja e Ambulance (32) janë “njerëz shumë të ndryshëm”.

“Ata e duan njëri tjetrin shumë pasi që u lidhën shumë shpejt madje u panë edhe në publik”, tha një burim për People. “Ata janë në faza të ndryshme të lidhjes së tyre dhe janë të ndryshëm”, ka thënë ky burim tutje. /GazetaExpress/