I mungon Deti, shfaqet me bikine të arta në kopshtin e shtëpisë - Gazeta Express

I mungon Deti, shfaqet me bikine të arta në kopshtin e shtëpisë

Rozë

Gazeta Express

19/05/2020 19:31

Louise Thompson ka treguar trupin e saj seksi në bikine të arta derisa ka pozuar në kopshtin e saj gjatë koronavirusit

Ajo nuk është e huaj për asetet e saj seksi dhe këto i tregon në rrjetet sociale.

Louise Thompson e ka bërë këtë edhe këtë herë por meqë ju mungon plazhi dhe deti ajo është zhveshur dhe është parë me bikine në kopshtin e saj.

Të njëjtat foto , ylli i “Made in Chelsea” i ka postuar edhe në Instagram. /GazetaExpress/