Georgia po e shijon jetën, nga Dubai shfaqet në Miami - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 19:20

Georgia po e shijon jetën, nga Dubai shfaqet në Miami

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 19:20

Georgia Harrison ka treguar përsëri asetet e saj seksi në bikine rozë derisa pasi u pa me poza seksi Në Dubai ajo sapo ka zbarkuar në plazhin e Miamit  

Ajo është e njohur për vëmendjen që merr, sidomos kur i viziton Emiratet e Bashkuara Arabe.

Georgia Harrison duket se po e jeton jetën pasi që është parë tepër seksi sot me të zbritur në Miami ku ka bërë poza seksi në  plazhin më të njohur të Floridas. Pas kësaj ajo pritet që të aterojë edhe në Los Angeles.

Ish yllini Towie, (26) është dukur sensacionale në bikine rozë derisa ka treguar asetet e saj të kolme dhe seksi. /GazetaExpress/