Fotot e çuditshme të Elvana Gjatës - Gazeta Express

Fotot e çuditshme të Elvana Gjatës

Yjet

Gazeta Express

03/06/2021 23:40

Këngëtarja Elvana Gjata është paraqitur me disa foto të çuditshme sot në Instagram

Ajo është shumë aktive këtë vit, sidomos me këngë e ku ajo sapo ka lansuar albumin e saj më të ri “Çelu”, album që është pritur shumë mirë nga fansat e saj.

Tani, Elvana është parë me një set fotografish të reja ku shfaqet në një anije derisa si “pa dije” zhytet në ujë.

Ajo nuk ka treguar se për çka është fjala, për ndonjë xhirim të ndonjë kënge apo është për pushime.

Kujtojmë se Elvana pritet që të jetë përsëri aktive me këngë të reja edhe gjatë këtij viti si dhe të jetë aktive po ashtu edhe me koncerte. /GazetaExpress/