Fero foli për bashkëpunim me Motrat Mustafa, e shlyen postimin pas një ore - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

03/04/2020 22:54

Fero foli për bashkëpunim me Motrat Mustafa, e shlyen postimin pas një ore

Rozë

Gazeta Express

03/04/2020 22:54

Reperi kontrovers Fero kishte paralajmëroi në mbrëmje se do ta sillte një këngë me Motrat Mustafa

Këtë ai e bëri duke postuar një foto me Motrat Mustafa me të cilat thoshte se do ta lansonte bashkë një këngë me datën 10 prill.

Por, pas një ore ai e ka fshirë këtë postim dhe ka postuar një video InstaStory ku vetëm i përshëndet Motrat Mustafa por nuk thotë se ka bashkëpunim me to.

Por, çfarë do të sjell Fero, kjo mbetet të shihet më 10 prill kur reperi pritet ta lansojë videon e tij. /GazetaExpres/