Është në Big Brother, por promovohet kënga e re e Ard Gashit - Gazeta Express
string(59) "eshte-ne-big-brother-por-promovohet-kenga-e-re-e-ard-gashit"

Është në Big Brother, por promovohet kënga e re e Ard Gashit

Muzike

Gazeta Express

07/12/2023 19:30

Ard Gashi ka promovuar këngën e tij të re “Pa ty”

Banori i Big Brother VIP Kosova 2, Ard Gashi ka promovuar këngën e tij më të re.

Lexo Edhe:

Sigurisht kjo këngë është incizuar dhe bërë videoklip para se Ardi të hyjë në shtëpinë më të famshme në shqiptari.

Kënga është një baladë ritmike e punuar nga Blerim Haziri i cili po ashtu ka bërë muzikën dhe tekstin bashkë me Ukin dhe vetë Ard Gashin.

Kujtojmë se Ard Gashi hyri në shtëpinë e Big Brother si një banor i vetëm me Mirdon Pacollin i cili po ashtu merr pjesë në videoklip. /GazetaExpress/