Enca ‘çmend’ estradën me këtë video, i shkruan edhe ylli botëror - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/05/2020 9:52

Enca ‘çmend’ estradën me këtë video, i shkruan edhe ylli botëror

Rozë

Gazeta Express

10/05/2020 9:52

Enca Haxhia e ka ngacmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve.

Këngëtarja Enca Haxhia ka provokuar rëndë me një postim në rrjete sociale.

Saktësisht në Instagram ajo me ndjekësit e ka ndarë një video ku shfaqet duke bërë ‘tweerk’.
Enca duket tejet provokative derisa ka ngacmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve.

Këngtarja ka pranuar komente të shumta, edhe nga emra të njohur të estradës.

Nuk kanë munguar komente ngacmuese nga llogaria e Blunt dhe Real 1 në Instagram, e as ai i yllit botëror,