Enca acarohet me fansat, “në djall mentaliteti i juaj” – publikon edhe mesazhe - Gazeta Express
string(73) "enca-acarohet-me-fansat-ne-djall-mentaliteti-i-juaj-publikon-edhe-mesazhe"

Enca acarohet me fansat, “në djall mentaliteti i juaj” – publikon edhe mesazhe

Yjet

Gazeta Express

17/07/2023 21:05

Këngëtarja Enca Haxhiu si duket nuk është duke u adaptuar me komentet që flasin kundër lidhjes së saj me një mashkull me ngjyrë

Këngëtarja shqiptare para disa dite zyrtarizoi lidhjen e saj me një mashkull me ngjyrë, por komentet në lidhje me këtë të fansave të saj nuk i kanë pëlqyer gjatë ditës së sotme.

Lexo Edhe:

Enca ka zgjedhur InstaStory për të reaguar për këtë gjë derisa i është drejtuar fansave për lidhjen e saj.

“Më mirë me një dhunues sësa me një të huaj? Në djall mentaliteti i juaj”, ka shkruar Enca.

Mandej ajo ka vazhduar që të postojë mesazhet e fansave të saj.

“Boll na dhaje msime, maje për vete”, ka qenë një koment i një fansi derisa Enca i është kundërpërgjigjur: Na dhe * … e para që duhet të japë mësime është zysha e gjuhës shqipe.

“Nuk kam dyshim për qka ke bo zgjidhje, për shkak që është tre këmbësh. Nuk dyshoj fare për asgjë tjetër”, ishte një tjetër koment derisa Enca ju kundërpërgjigj: Shum small dick energy transmeton djal i dashur. /GazetaExpress/