Emily prezanton bikinet e linjës së re të Inamorata - Gazeta Express
string(51) "emily-prezanton-bikinet-e-linjes-se-re-te-inamorata"

Yjet

Gazeta Express

29/05/2023 20:13

Emily prezanton bikinet e linjës së re të Inamorata

Yjet

Gazeta Express

29/05/2023 20:13

Emily Ratajkowski ka prezantuar bikinet e saj të gjelbra të brendit të saj Inamorata, teksa ajo ka pozuar pranë rërës së bardh në Brazil

Emily Ratajkowski ka ngritur temperaturat në një plazh në Rio.

Lexo Edhe:

Bukuroshja ishte në trend në rrjet përsëri gjatë kësaj jave.

Brunja – e cila kishte veshur një veshje provokative të bardhë javën e kaluar – është parë me bikine ngjyrë të gjelbër, verdhë dhe blu që janë linjë e re e bikineve të linjës së saj për këtë verë, Inamorata.

Brunja 31 vjeçare – e cila është duke jetuar vetëm me qenin e saj Colombo – ka postuar disa imazhe të reja në Instagram ku ka shfaqur të pasmet e saj dhe trupin e saj seksi.

Ajo ka treguar më shumë së duhet me dizajnin provokativ të bikineve.

Ylli, që është beqare, por që është lidhur për një lidhje me Harry Styles pasi që u shkurorëzua nga Sebastian Bear-McClard më 2022 – ka treguar sensualitetin e saj derisa ka pozuar seksi para aparatit.

Bukuroshja nga New Yorku mandej është parë duke marrë diell në perëndim të diellit në Rio de Janiero. /GazetaExpress/