Ellie në bikine del dhe shëtitet në borë për Krishtlindje - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 22:35

Ellie në bikine del dhe shëtitet në borë për Krishtlindje

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 22:35

Ylli i Love Island, Ellie Brown ka shfaqur asetet e saj të jashtëzakonshëm në bikine të kuqe dhe me një xhaketë të shkurtër Prada derisa është shfaqur në të ftohtë në një udhëtim me ski

Ajo është e njohur për postimet e saj në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Ellie Brown ka pasur një tjetër paraqitje të nxehtë derisa ka shkarkuar fotografitë e saj në Instagram këtë të premte.

Ylli “Love Island” (23), ka shfaqur fizikun sensacional në bikine dhe ka defiluar në bikine në borë gjatë pishimeve. /GazetaExpress/