Edi Rama e zë në befasi me përqafime e puthje kryeministren e Italisë - Gazeta Express
string(69) "edi-rama-e-ze-ne-befasi-me-perqafime-e-puthje-kryeministren-e-italise"

Edi Rama e zë në befasi me përqafime e puthje kryeministren e Italisë

Lajme

Gazeta Express

01/06/2023 16:20

Në Samitin që po mbahet në Moldavi, mediat kanë kapur një moment teksa kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e përqafon dhe puth homologen e tij italiane Giorgia Meloni.

Kryeministrja e Italisë shihet pak sa e befasur teksa Rama i shkon nga prapa për ta përshëndetur.

Lexo Edhe:

Video është shpërndarë nëInstagram nga “JOQ Albania”. VIDEO KËTU