Edhe Tayna paralajmëron një videoklip me skena të nxehta - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 23:23

Edhe Tayna paralajmëron një videoklip me skena të nxehta

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 23:23

Reperja Tayna ka disa ditë që është duke paralajmëruar këngë të re pak para fillimit të korrikut

Reperja vazhdimisht ka bërë fotografi, disa prej të cilave janë bërë edhe nga vendi i ngjarjes.

Për një këngë të re të Taynas ka paralajmëruar edhe producenti i saj Cricket me disa postime të tij në Instagram, e njëjtë edhe menaxheri i saj, Rinor Hykolli.

Kurse sot ajo ka postuar disa fotografi ku ekspozon belin e saj dhe këmbët derisa poshtë fotografisë ka shkruar.

“Gjithë bohet cka/qysh/kur un du”.

Kujtojmë se Tayna kishte publikuar edhe një këngë gjatë pandemisë, me titull “A jo”, këngë e cila ka marrë më shumë se 5.2 milionë klikime në youtube? /GazetaExpress/