Edhe një Moss në tregun e modës - Gazeta Express
string(31) "edhe-nje-moss-ne-tregun-e-modes"

Yjet

Gazeta Express

23/12/2021 21:50

Edhe një Moss në tregun e modës

Yjet

Gazeta Express

23/12/2021 21:50

Kate Moss, Lottie Moss dhe tani edhe Lila Moss!

Lila Moss (19), e cila ngjanë shumë me nënën e saj Kate, ka ndjekur karrierën e nënës së saj ku është parë duke pozuar në veshje sportive në një fushatë të re të modës.

Lila Moss duket se i ka ngjarë shumë nënës së saj Kate (47), derisa ajo ka mbajtur fotosesionin e saj të fundit.

Modelja ka pozuar për Ermanno Scervino dhe është dukur sensacionale në numrin e saj të fundit me pantallonat e saj të zi.

Duke ndjekur hapat e nënës së saj modele, ajo duket sensacionale dhe është si një riinkarnim i Kate në moshën e saj të rinisë. /GazetaExpress/

Kate Moss kur ishte 19 vjeçare