E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, Olta Boka shtatzënë për herë të parë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/05/2020 9:44

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, Olta Boka shtatzënë për herë të parë

Yjet

Gazeta Express

23/05/2020 9:44

Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private.

Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, ajo ka preferuar të mos flasë shumë për këtë pjesë.

Mirëpo, së fundmi burime për “Iconstyle.al” bëjnë me dije këngëtarja është në pritje të ëmbël .

Mësohet se Olta dhe Ivi do të bëhen prindër për herë të parë, por ende nuk dihen më shumë detaje rreth kësaj ngjarje të shënuar në jetën e çiftit.

Kujtojmë që dyshja janë njohur në kohën  kur Olta vazhdonte studimet e larta në fakultetin e Drejtësisë, ndërsa Ivi ishte pedagogu i saj.

-640-0-5c991a040bc85.jpg
oltess-2.jpg

M