Dua Lipa me skena të nxehta në videoklipin e realizuar në palestër - Gazeta Express

Dua Lipa me skena të nxehta në videoklipin e realizuar në palestër

Rozë

Gazeta Express

06/03/2020 16:28

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar në videokilip të ri për këngën e saj “Physical”.

Kjo këngë e cila është plasuar në kanalin YouTube me 21 shkurt të këtij viti, vetëm brenda dy ditëve kishte marrë mbi një milion klikime.

Klipi i këngës është vërtetë “hot”, me plot skena të nxehta dhe padyshim një nga më topless deri më tani nga Dua.

Kujtojmë se para tre muajsh ajo ka publikuar edhe këngën tjetër të titulluar “Don’t Start Now” e cila është vlerësuar jashtëzakonisht mirë.

Dua Lipa – Let’s Get Physical Work Out Video