Dua duke “u lazdruar” në bikine, i thotë lamtumirë "vitit 2021” - Gazeta Express
string(58) "dua-duke-u-lazdruar-ne-bikine-i-thote-lamtumire-vitit-2021"

Yjet

Gazeta Express

21/12/2021 20:11

Dua duke “u lazdruar” në bikine, i thotë lamtumirë “vitit 2021”

Yjet

Gazeta Express

21/12/2021 20:11

Këngëtarja Dua Lipa ka postuar një video në Instagram dhe Twitter e ku shfaqet me shoqet e saj gjersa përshëndet vitin kalimin e vitit 2021

Ka qenë një vit interesant për Dua Lipën viti 2021.

Më së shumti do të mbahet mend për rekordet që ajo e theu gjatë kësaj periudhe, rekorde që do të mbetën të shënuara gjatë tërë këtij viti.

Edhe çmimet e shumta nuk kanë munguar.

Por, ajo në fund të vitit i dha fund edhe lidhjes së saj me Anwar Hadid. Kështu së paku kanë shkruar tabloidët e shumta në Europë dhe Amerikë.

Por, Dua sot është parë duke u “lazdruar” me shoqet e saj, derisa i ka  thënë “lamtumirë vitit 2021” dhe këtë e ka bërë në rrjetet sociale, Twitter dhe Instagram. /GazetaExpress/