Dorina tërësisht transparente në fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

30/11/2021 1:47

Dorina tërësisht transparente në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

30/11/2021 1:47

Modelja Dorina Gegiçi ka bombarduar me fotografi gjatë natës së sotme

Bukuroshja shqiptare kohëve të fundit është shumë aktive me paraqitjet e saj.

Lexo Edhe:

Ajo nuk heziton të tregojë asetet e saj seksi si dhe format e tonifikuara të trupit të saj.

Dorina është paraqitur me një veshje transaprente të zezë në formë rrjete derisa ka pasur të veshur vetëm të brendshmet e saj.

Këtë paraqitje ajo e ka shoqëruar me një grim të lehtë dhe flokë të lëshuara mbi supe derisa si zakonisht edhe kësaj here nuk ka përdorur akcesorë për t’u zbukuruar. /GazetaExpress/