Dorina në super formë, tregon asetet në fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

10/11/2021 22:53

Dorina në super formë, tregon asetet në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

10/11/2021 22:53

Modelja shqiptare Dorina Gegiçi i ka ndezur motorët këtë fundvit

Bukuroshja shqiptare ka pozuar me xhinse gjatë kësaj kohe, ku ka shfaqur nga fundshpina e saj por edhe gjoksi.

Lexo Edhe:

E veshur me xhinse dhe me një bluzë ngjyrë krem ku tregon gjoksin e saj, Dorina ka treguar mjaftueshëm sa të ndizen fansat e saj në Instagram.

Kujtojmë se Dorina është njëra prej modeleve që ka marrë pjesë në disa sfilata të mëdha, përfshirë atë të Philipp Lein. /GazetaExpress/