Diell dhe vranësira gjatë ditës së sotme - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

03/12/2019 10:01

Diell dhe vranësira gjatë ditës së sotme

Ballina

Gazeta Express

03/12/2019 10:01

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë në mëngjes dhe në mbrëmje kurse gjatë ditës do të mbizotërojë dielli.

Në vendet malore temperaturat gjatë gjithë ditës do të jenë nën 0 gradë Celsius kurse nëpër qytete do të lëvizin nga -1 deri në 8 gradë Celsius.

Gjatë javës pritet përmirësim i temperaturave dhe ngrohje të motit.