Dhurata vjen me një këshillë për të gjithë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 21:57

Dhurata vjen me një këshillë për të gjithë

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 21:57

Këngëtarja Dhurata Dora është bërë më aktive në këtë fundvit.

“Criminal” quhet këngë e fundit e Dhuratës, e cila është lansuar para katër dite dhe ka më shumë se 3 milionë klikime, është pritur mirë nga fansat e saj.

Lexo Edhe:

Por, si duket Dhurata ka një formulë për këtë.

“Kurrë mos e ndërroni skuadrën fituese”, ka shkruar ajo në një postim me disa foto që ka bërë dje e ku shfaqet edhe provokative.

Kujtojmë se Dhurata /GazetaExpress/