Dhurata feston ditëlindjen në New York - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 23:37

Dhurata feston ditëlindjen në New York

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 23:37

Këngëtarja Dhurata Dora ka zgjedhur që ditëlindjen e saj ta festojë në New York

Dhurata, e cila dje realizoi këngën me video “Criminal” e cila pas një ditë arriti në 1 milion klikime për një ditë.

Lexo Edhe:

Sot ajo ka ditëlindjen dhe për këtë ajo ka falënderuar të gjithë ata që e kanë uruar.

“Ditëlindja në New York! Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes dhe për një milion shikimet në youtube brenda një dite të këngës “Criminal”. /GazetaExpress/