Demi Rose vjen me një paraqitje të nxehtë para helikopterit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

14/09/2021 20:30

Demi Rose vjen me një paraqitje të nxehtë para helikopterit

Yjet

Gazeta Express

14/09/2021 20:30

Demi Rose ka bërë edhe një paraqitje sensacionale ku ka ekspozuar gjoksin e saj në një fotosesion tepër seksi në Itali

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për ta treguar trupin e jashtëzakonshëm ët saj.

Lexo Edhe:

Demi Rose nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës me fizikun e saj të famshëm derisa ka pozuar tepër provokative para një helikopteri.

Modelja (26) i ka ofruar përcjellësve të saj një ofertë tepër të nxehtë, ku është zhveshur pothuajse e tëra dhe është parë në ballkon edhe të hotelit të saj në Positano të Italisë. /GazetaExpress/