Çereku i tretë: S'ka këndellje te Kosova, -22 pikë - Gazeta Express
string(46) "cereku-i-trete-ska-kendellje-te-kosova-22-pike"

Basketboll

Gazeta Express

05/08/2023 22:19

Çereku i tretë: S’ka këndellje te Kosova, -22 pikë

Basketboll

Gazeta Express

05/08/2023 22:19

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes mes Kosovës dhe Danimarkës.

Rezultati pas 30 minutave është 46:68 për danezët, të cilët vetëm po vazhdojnë ta thellojnë rezultatin e tyre.

Lexo Edhe:

Kujtojmë se Kosova duhet të fitojë me shtatë pikë epërsi ose më shumë për t’u kualifikuar tutje.