Cane prapë provokon në të brendshme - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/05/2020 21:04

Cane prapë provokon në të brendshme

Rozë

Gazeta Express

19/05/2020 21:04

Alexandra Cane ka treguar fizikun e saj të tonifikuar në të brendshme të bardha derisa ka festuar ditën e “Gratë në çdo formë” që organizohet në kuadër të javës “për rritje të kujdesit ndaj shëndetit mendor”

S’e fundmi ajo i ka këshilluar ndjekësit e saj se nuk “duhet të shqetësohen për format e trupit” për të pasur mendje të shëndoshë derisa ka treguar se ajo shpesh konsumon edhe yndyrera.  

Sot Alexandra Cane është shprehur prapë pozitive dhe ka postuar një seri të fotografive seksi të saj në faqen e saj të Instagramit.

Ylli i Love Island, duket jashtëzakonisht në formë në të brendshme të bardha e ku në dorë mban edhe një trandëfil të bardhë. /GazetaExpress/