Butrinti "biond", paralajmëron diçka të nxehtë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/06/2020 22:39

Butrinti “biond”, paralajmëron diçka të nxehtë

Rozë

Gazeta Express

12/06/2020 22:39

Këngëtarja Butrint Imeri ka ndërruar stilin e tij duke u paraqitur më ndryshe për fansat e tij

Butrint Imeri është duke u përgatitur për sezonin e verës dhe tanimë ai e ka gati projektin e tij të radhës që do ta lansojë se shpejti.

Ai këtë e ka bërë me anë të një video që e ka postuar në Instagram dhe ku paralajmëron këngën e saj e cila quhet “Si përpara”.

View this post on Instagram

si përpara

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Mirëpo, ajo që shihet në këtë paraqitje është se Butrinti paraqitet me një stil tërësisht ndryshe derisa ai është bërë biond.

View this post on Instagram

Së shpejti💥: Butrint Imeri – Si përpara 🌃

A post shared by AVD Digital (@avddigital) on

Butrint Imeri nuk ka qëndruar pasiv gjatë pandemisë se koronavirusit ku ka mbajtur një koncert akustik në Televizionin T7. /GazetaExpress/