Bruno po vjen 'edhe pak' - Gazeta Express

Bruno po vjen ‘edhe pak’

Gazeta Express

16/06/2020 18:00

Edhe pak, shkruan Bruno në Instagram, kënga e klipi gati për tu publikuar.

Ka një periudhë kohore që këngëtari i njohur shqiptar nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor.

I fundit ishte coveri i këngës “Do mbijetoj” nga Shkurte Gashi, që pason duetin mes dyshes “Jetën Tënde” që u dëgjua mjaft shumë dhe u pëlqye tej mase nga publiku.

Por, duket se pritjes po i vjen fundi, pasi që Bruno në instagramin e tij personal postoi një foto me mbishkrimin “Edhe pak” duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për projektin e tij më të ri, që sic mëson Gazeta Express do të jetë solo.

Kënga e teksti mbajnë vulën e Threedots, kompani kjo e cila ndër vite ka ditur të sjellë hite të panumërta./Gazeta Express/

View this post on Instagram

Edhe pak !!!

A post shared by BRUNO (@iambrunooooo) on