Belholla Zara - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/05/2020 19:49

Me i fundit

dpt

Belholla Zara

Rozë

Gazeta Express

22/05/2020 19:49

Zara McDermott ka ndezur sot temperaturat në rrjetet sociale pasi që ka treguar belin e saj të hollë në një triko të trupit derisa ka thënë se ka shtuar dy kilogram gjatë pandemisë

Vetizolimi duket se nuk i ka bërë mirë Zara McDermott

Megjithatë kjo nuk ka ndikuar tek ajo dhe se modelja ka paraqitur sot belin e saj të hollë në një seri fotosh që i ka postuar të premten,.

Ylli i Love Island dhe Made In Chelsea po ashtu ka treguar trupin e saj të tonifikuar, duke na bërë të njohur se edhe pse e vetizoluar ajo është kujtuar për të dal në diell edhe në izolim. /GazetaExpress/