Bebe gatuan drekën në të brendshme për Shën Valentin - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

15/02/2021 20:17

Bebe gatuan drekën në të brendshme për Shën Valentin

Yjet

Gazeta Express

15/02/2021 20:17

Këngëtarja Bebe Rexha ka ngritur temperaturat derisa është zhveshur në të brendshme të kuqe për ditën e Shën Valentinit

Ajo ka konfirmuar lidhjen e saj me regjisorin dhe producentin Keyan Safyari në shtator, me çiftin që ka shpërndarë fotografi ku ata shihen duke i dhuruara njëri tjetrit puthje të zjarrta.

Bebe Rexha ka treguar se i dashuri i saj po e trajton atë mirë derisa të dielën ajo është shfaqur e zhveshur në të brendshme në Ditën e Shën Valentinit.

“Duke përgatitur mëngjesin”, ka shkruar këngëtarja 31 vjeçare në Instagram derisa ka të veshura të brendshme seksi të kuqe të veshura për nder të Ditës së Dashurisë. /GazetaExpress/