Barcelona - PSG, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(46) "barcelona-psg-publikohen-formacionet-zyrtare-2"

Barcelona – PSG, publikohen formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

16/04/2024 19:59

Barcelona dhe Paris Saint-Germaini do të përballen sonte në ndeshjen e dytë çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Lluis Companys”, me fillim prej orës 21:00, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Përballja e parë i kishte takuar Barcelonës, që kishte triumfuar me rezultatin 2:3 në “Parc des Princes”.

Formacionet zyrtare:

/Gazeta Express/