Arta tenton të bëhet pak këngëtare - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/11/2021 21:44

Arta tenton të bëhet pak këngëtare

Yjet

Gazeta Express

24/11/2021 21:44

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka tentuar sonte të këndojë pak

Ajo është bërë pjesë e dy videoklipeve në Kosovë deri me tani.

Lexo Edhe:

Fillimisht ajo ishte si aktore në spotin e këngëtarit Butrint Imeri, “Phantom” kurse së fundmi ajo është parë edhe në videoklipin e këngëtares Dafina Zeqiri, “Murder on the Danceflor”.

Por, duket se bashkëpunimi me Dafinën ka bërë që ajo të mendojë që të këndojë dhe kjo shihet në një instastory ku Arta tenton të këndojë pak! /GazetaExpress/