Arta Nitaj po i "qanë" hallet me këngën e Ledrit “100 probleme” - Gazeta Express
string(59) "arta-nitaj-po-i-qane-hallet-me-kengen-e-ledrit-100-probleme"

Yjet

Gazeta Express

20/12/2021 22:37

Arta Nitaj po i “qanë” hallet me këngën e Ledrit “100 probleme”

Yjet

Gazeta Express

20/12/2021 22:37

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka pasur një postim interesant mbrëmë në Story

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, sidomos në pjesën e dytë të vitit 2021, pasi që në pjesën e parë ajo nuk ishte edhe aq aktive.

Derisa shumica e videove të saj vinë nga palestra, kësaj radhe Arta ka zgjedhur që ta postojë një video ku në sfond dëgjohet kënga e Ledri Vulës, “100 probleme”.

“Spom doket mo interesant”, ka shkruar ajo mbi video. /GazetaExpress/