Arta, bombardon përsëri me foto seksi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/05/2020 0:01

Arta, bombardon përsëri me foto seksi

Rozë

Gazeta Express

20/05/2020 0:01

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka postuar përsëri disa foto bombastike në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare në një postim të saj në Instagram ka pozuar me një fustan ngjyrë gjarpri.

Arta, të cilën pandemia e kishte zënë në Dubai, ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale gjithmonë duke sjell foto seksi.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku Arta përsëri sjell në pah asetet e saj kryesore. /GazetaExpress/