Arbana shtatzënë, pozon me barkun e rrumbullakosur - Gazeta Express

Arbana shtatzënë, pozon me barkun e rrumbullakosur

Rozë

Gazeta Express

19/05/2020 11:50

Çifti dhanë lajmin e bukur me publikun më 7 maj në ditëlindjen e tyre të përbashkët, dhe në mediat thuhet se ata janë duke pritur një djalë.

Instagram, së fundmi ka ndarë një imazh ku vëmendjen merr barku i saj i rrumbullakosur.

Ndjekësit nuk kanë hezituar ta komplimentojnë dhe njëkohësisht ta urojnë për bebushin.