Angela, zonja në të kuqe që po jeton “ëndrrat” - Gazeta Express

Angela, zonja në të kuqe që po jeton “ëndrrat”

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 23:13

Angela Martini vazhdon që të argëtojë fansat e saj nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja dhe shkrimtarja, Angela Martini vazhdon të jetë shumë aktive nëpër rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa foto në një fustan të kuq ku tregon gjoksin e saj dhe asetet e tjera seksi të saj.

“Netë të ëndrrave”, ka shkruar ajo, derisa duket se po jeton ditët e saj më të mira në jetën e saj. /GazetaExpress/