Afërdita shfaqet për herë të parë në bikine pas lindjes - Gazeta Express

Afërdita shfaqet për herë të parë në bikine pas lindjes

Yjet

Gazeta Express

04/06/2021 23:46

Afërdita Dreshaj është shfaqur për herë të parë pas lindjes

Modelja dhe këngëtarja u bë nënë e një djali me hokeistin Jakub Kindl derisa shumë shpejt ka kthyer linjat e saj.

34 vjeçarja ishte bërë e njohur në estradën tonë për shkak të lidhjes që kishte me këngëtarin Shpat Kasapi, derisa para kësaj ajo ishte edhe modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“Me ka munguar qielli (Sky) i imë”, ka thënë Afërdita por që nuk dihet a e ka pasur fjalën për djalin apo për qiellin e detit, pasi që djali i Afërditës quhet Sky Blue Kindl. /GazetaExpress/