42 vjeçarja Kate Hudson, ende ka asete për të treguar - Gazeta Express

42 vjeçarja Kate Hudson, ende ka asete për të treguar

Yjet

Gazeta Express

08/06/2021 21:01

Kate Hudson (42) ka bërë ushtrime me vajzën e saj Rani (2) derisa ajo i ka sugjeruar asaj ushtrime ashtu siç kishte bërë Goldie Hawn kishte bërë kur ajo ishte fëmijë. “Kështu u rritëm në”, ka thënë ajo

Kate Hudson vazhdimisht bën ushtrime në shtëpi bashkë me vajzën e saj të vogël Rani Rose që ka vetëm dy vite.

Të martën, themeluesja e Fabletics (42) ka treguar se pse ajo dëshiron që fëmijët e saj të përfshihen në rutinën e ushtrimeve.

Aktorja e filmit “Almos Famoues” ka shpërndarë një video ku shihet duke ushtruar me vajzën e saj të vogël të njëjtat ushtrime që kishte bërë ajo me nënën e saj Goldie Hawn dhe njerkun e saj Kurt Russell gjatë kohës sa rritej. “Kështu rriteshim ne. Është një gjë e ngulitur në trurin tim dhe shërben si ushqim i trurit dhe është dhuratë për trupin”, ka thënë ajo derisa ka shfaqur edhe asetet e saj, pavarësisht se ka një modë deri me tani. /GazetaExpress/