Zyrtare: Larry Thomas nënshkruan me KB Pejën - Gazeta Express
string(43) "zyrtare-larry-thomas-nenshkruan-me-kb-pejen"

Zyrtare: Larry Thomas nënshkruan me KB Pejën

Basketboll

Gazeta Express

08/02/2023 18:44

KB Peja ju njofton se ka nënshkruar kontratë me lojtarin amerikan, të pozitës se organizatorit, Larry Thomas.

Thomas ka një eksperiencë në Island, Latvi, Meksikë dhe së fundi në Belgjikë, ku përveç Ligës së Beneluksit (BNXT League) ka luajtur edhe ne FIBA Europe Cup.

Lexo Edhe:

Larry Thomas pritet që sot t’i bashkohet ekipit pejan në stërvitje.