Xhensila paralajmëron këngë me Lumi B - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 23:16

Xhensila paralajmëron këngë me Lumi B

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 23:16

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka postuar një foto ku duket se është pjesë e një këngë bashkë me reperin Lumi B

Tashmë është kohë e këngëve hite pasi që sezona e re po fillon.

Lexo Edhe:

E derisa kjo gjë tashmë është bërë trend, këto ditë pritet që me këngë të re të dalin edhe dyshja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe reperi Lumi B.

Kënga titullohet “Prit pak” dhe disa skena nga klipi i saj i ka zbuluar Xhensila. /GazetaExpress/