West me akuza të rënda për Kardashianët: Gënjeshtarë, kanë “kidnapuar” vajzën time Chicago - Gazeta Express
string(86) "west-me-akuza-te-renda-per-kardashianet-genjeshtare-kane-kidnapuar-vajzen-time-chicago"

West me akuza të rënda për Kardashianët: Gënjeshtarë, kanë “kidnapuar” vajzën time Chicago

Yjet

Gazeta Express

05/10/2022 22:48

Kanye West i ka quajtur familjen Kardashian “gënjeshtarë” dhe i ka akuzuar ata që kanë “kidnapuar vajzën e tyre”, Chicago në ditëlindjen e saj, derisa është grindur publikisht me Khloe Kardashian.

“Kështu luani ju me të gjithë baballarët e fëmijëve që janë më ngjyrë”, i ka shkruar ai asaj.

Ai i ka akuzuar ata në thelb “për kidnapim” të vajzës së tyre Chicago, kështu që ai mos të mund ta shikonte atë për ditëlindjen e saj.

West (44), ju përgjigj kështu lutjeve të Khloes për reperin që “të ndalon së mërzituri Kimberley – që në publik njihet si Kim Kardashian”.

Kjo grindje vjen pas një debati të ngritur kur në një sfilatë në Javën e Modës në Paris” kishte të shkruar “Jeta e të bardhëve ka rëndësi”.

“Kjo për tërë publikun për bluzat e njerëzve që internuan”, shkroi Keny në komentin e fundit në Instagram. “Ku ishe ti kur unë nuk mund t’i takoj fëmijët e mi”.

Në kundërpërgjigje Khloe (38), ju lut atij me fjalët “Stop, mos e mërzit Kimberlyn (Kim Kardashian) duke përdorur familjen tonë kur dëshironi që ta devijoni temën” dhe insistoi që “lëreni jashtë atë dhe familjen e saj këtyre probleme në mënyrë që fëmijët të rritën si duhet”.

Kanye mandej ia kthej asaj në faqen e Instagramit duke i quajtur Kardashianët “gënjeshtare” dhe i akuzoi ata që në “thelb kanë kidnapuar vajzën e tij Chicago në ditëlindjen e saj në atë mënyrë që ajo ta kujtojë që në atë festë nuk ishte babai i saj”. /GazetaExpress/