Vildania shfaq fundshpinën, tregon si duhet veshur të hënën - Gazeta Express
string(58) "vildania-shfaq-fundshpinen-tregon-si-duhet-veshur-te-henen"

Vildania shfaq fundshpinën, tregon si duhet veshur të hënën

Yjet

Gazeta Express

10/07/2023 19:59

Influencierja dhe fotomodelja Vildane Zeneli është shfaqur seksi në fotot e sotme në Instagram

Bukuroshja ka filluar që të jetë aktive në rrjetet sociale pas një pauze disa mujore, madje edhe duke dhënë këshilla se si duhet veshur.

Lexo Edhe:

“Të hënën, ne vishemi rozë”, ka shkruar Vildania nën fotot që i ka postuar në Instagram.

Ajo ka pasur të veshur një fustan rozë të shkurtër të cilin e ka përcjellë me taka të gjata dhe syze Dolce & Gabana.

Kujtojmë se edhe para 5 dite Vildania ishte veshur me ngjyrë rozë, të cilën ngjyrë ajo duket se e ka shumë për qejf. /GazetaExpress/