Vildania nuk i ndal foto, kështu është paraqitur sot - Gazeta Express
string(51) "vildania-nuk-i-ndal-foto-keshtu-eshte-paraqitur-sot"

Vildania nuk i ndal foto, kështu është paraqitur sot

Yjet

Gazeta Express

13/07/2023 20:23

Modelja Vildane Zeneli vazhdon të shfaqet provokative në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej modeleve të para kosovare që karrierën e saj e vazhdoi në Amerikë dhe që nga dekada e parë e shekullit të ri ajo është aktive me fotosesione të ndryshme.

Lexo Edhe:

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit që ajo i ka postuar në Instagram.

Vildania sot ka zgjedhur që të shfaqet me një fustan transparent vere që për bazë ka lulet rozë. /GazetaExpress/