“Vdekja e babait dhe menopauza me goditën shumë” - Gazeta Express
string(46) "vdekja-e-babait-dhe-menopauza-me-goditen-shume"

“Vdekja e babait dhe menopauza me goditën shumë”

Yjet

Gazeta Express

04/05/2022 22:04

Ylli i TV-së, Jenny Powell (54), ka shpërndarë fotografi në bikine teksa po pushon në Turqi pas një viti shumë të vështirë të saj

Jenny Powell ka udhëtuar në Turqi për të “rimbushur” bateritë pas një viti të vështirë të saj.

Lexo Edhe:

Ylli i televizionit, 54 vjeçare, ka shpërndarë foto në instagram të martën ku ajo është duke u relaksuar në plazhet e Turqisë në bikine të saj.

Në një legjendë Jenny ka thënë se ajo ka marrë pak kohë për të reflektuar nga ajo çfarë ka qenë një vit i vështirë për shkak të vdekjes së babait të saj dhe simptomave të para të menopauzës.

“Vdekja e babait dhe menopauza me goditën shumë”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/