Tentoi të udhëtonte me armë zjarri në valixhe, arrestohet lojtari i NFL - Gazeta Express
string(70) "tentoi-te-udhetonte-me-arme-zjarri-ne-valixhe-arrestohet-lojtari-i-nfl"

Sporte tjera

Gazeta Express

10/07/2022 12:41

Tentoi të udhëtonte me armë zjarri në valixhe, arrestohet lojtari i NFL

Sporte tjera

Gazeta Express

10/07/2022 12:41

Lojtari i NFL-së, Duane Brown, u arrestua të shtunën në aeroportin e LAX -it pasi u përpoq të hipte në një aeroplan me një armë në valixhet e tij, sipas TMZ.

Oficerja e policisë së LAX- it, Karla Rodriguez, e cila tha se ishte e paqartë nëse arma ishte e mbushur, konfirmoi se Brown u arrestua dhe u dërgua në burgun e LAPD Pacific.

Lexo Edhe:

Tani një lojtar i lirë, Bown u arrestua pasi një kontroll rutinë në çantën e tij zbuloi një armë zjarri.

Incidenti ndodhi rreth orës 14:00 në Terminalin 6 ku Brown ishte planifikuar të kapte një fluturim nga Los Angeles.

/Gazeta Express/