“Telefono” - balada e re e 2 Tonit - Gazeta Express
string(30) "telefono-balada-e-re-e-2-tonit"

Muzike

Gazeta Express

23/03/2022 21:55

“Telefono” – balada e re e 2 Tonit

Muzike

Gazeta Express

23/03/2022 21:55

Reperi dhe këngëtari 2 Ton ka sjell një këngë të re

Reperi, tashmë veteran në skenën e muzikës së Kosovës, ka lansuar këngën e tij më të re “Telefono”.

Këngë është e stilit të 2Ton dhe është e realizuar në bregdet dhe është një baladë.

Kujtojmë se 2 Ton edhe këtë vit është aktiv me këngë të reja. /GazetaExpress/