Të gjithë sytë në Rita Orën - Gazeta Express
string(27) "te-gjithe-syte-ne-rita-oren"

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 23:16

Të gjithë sytë në Rita Orën

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 23:16

Rita Ora ka pasur një paraqitje të jashtëzakonshme në një minifund rozë teksa ka shpërndarë disa fotografi që ka bërë në prapaskenë të The Voice Australia

Rita Ora ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në disa foto që ka bërë në prapaskenë të The Voice Australia të dielën.

Lexo Edhe:

Këngëtarja (31) është dukur e mahnitshme teksa ka pozuar me një minifund të kombinuar me ngjyra të zeza dhe rozë para se të mbahet emisioni televiziv.

Bukuroshja bionde ka treguar këmbët e saj të tonifikuara ku ka pasur të veshur edhe një palë këpucë të zeza me taka. /GazetaExpress/