Tayna guxon, bën fotosesion pa jelek - Gazeta Express
string(35) "tayna-guxon-ben-fotosesion-pa-jelek"

Tayna guxon, bën fotosesion pa jelek

Yjet

Gazeta Express

17/07/2023 20:51

Reperja dhe këngëtarja Tayna është shfaqur me një fotosesion të guximshëm që ka bërë kohëve të fundit

Këngëtarja i ka hequr jelekët e saj për ta bërë një fotosesion gjysmë e zhveshur.

Lexo Edhe:

Megjithatë, Tayna i ka mbuluar thithkat me duar derisa një tjetër foto e ka koduar me një shirit të zi.

“🎶clear o’ vizioni, n’maje qatje🎶” ka shkruar ajo, derisa në emotikonet dallohet qartë që ajo është duke xhiruar një videoklip të ri të ndonjë këngë të re të saj. /GazetaExpress/