Tayna e thotë në spanjisht: Ma jep një puthje në gojë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 22:56

Tayna e thotë në spanjisht: Ma jep një puthje në gojë

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 22:56

Reperja Tayna ka postuar një foto në rrjetet sociale ku ka treguar asetet e saj tepër seksi, por edhe ka provokuar fansat e saj

Tayna është paraqitur me disa veshje tepër provokative derisa shfaq fundshpinën e saj dhe gjoksin.

Lexo Edhe:

Por, ajo që ka rënë në sy është statusi i saj.

Derisa tashmë është bërë modë të shkruhen statuset në anglisht, Tayna e ka ndryshuar sot duke postuar në spanjisht dhe atë një shprehje tepër të nxehtë.

“Ma jep një puthje në gojë” (Oye dame besos en la boca), ka shkruar ajo.

Nuk dihet a po i drejtohet ajo me këtë shprehje të dashurit të saj apo është ndonjë rresht i ndonjë këngë të re të saj, ku tashmë ajo e ka bërë traditë të këndojë edhe në këtë gjuhë. /GazetaExpress/